BOSCH KOMBİ 

 

Kombi, konut veya iş yerinin ısınmasını ve sıcak su ihtiyacını karşılayan bir cihazdır. Kombiler gayet kullanışlıdır ve kullanıcı kombi çalışırken rahatsızlık duymaz. Duvara asılabilen, sessiz çalışan, küçük ebatlı, hafif ve evde az yer kaplayan bir kombi almayı düşünenlere bir bosch kombi mağazasına gitmesini tavsiye edebiliriz. Tabi öncelikle araştırması yapılan kombi için ebat ve görüntüsü de düşünülmelidir.

 

Kombi alırken fiyatından çok yakıt tüketimine ve herhangi bir ağrıza sonucu oluşacak hasarların tamiratı için harcanacak miktar düşünülmelidir. Çünkü ucuza alınan kombinin fiyatı bir kaç yıl içinde pahalı diye almak istemediğiniz bir kombinin fiyatını kat kat geçebilir. Alınacak yere olan uygunluk ve TSE damgası da dikkate alınarak kombi seçiminizi yaparken bosch kombi mağazalarına uğrarsanız aradığınız tarzda bir ürün bulma şansınız yüksektir.

Kombilerimiz kalite ve zarafetin yanında yakıt harcama ve sonradan doğabilecek arızalar için sizleri rahatlatacak düzeydedir. Bu kullanıcıya bağımsız ısıtma konforu sağlayan cihazlar evinize aldığınız andan itibaren pişman olmayacağınız ürünlerdir.

Günümüzde bacalı kombi, Hermetik kombi ve yoğuşmalı kombi olmak üzere üç çeşit kombi vardır. Bacalı kombilerde atık gaz atımı için bir fan yoktur.

Baca vasıtasıyla dışarı atılacak gaz için kombinin kurulduğu yerde mutlaka bir bina bacası bulunmalıdır. Hermetik kombilerde ise atık gaz için olan fan bulunur. Atık gaz bağlı olduğu baca aparatı dışarı atılırken dış borudan da temiz hava yanma odasına dolar. Hangi tarzda kombi istediğine karar veren kullanıcı mağazamızı ziyaret ederek istediği ürünü inceleyebilir.

 

 

 

Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On Youtube