Gaziantep’te Gaz’ın TemsilcisiGaziantep doğalgaz firmalarından biri olan firmamız sizlere doğalgaz – kombi tesisatı, doğalgaz – kombi bakımı, doğalgaz – kombi parça alım-satım hizmetlerini yapar. Kalkınma yolunda hızlı adımlarla yol alan Güneydoğu Anadolu bölgemizin güzide şehri Gaziantep’in bu çabasına katkıda bulunacak ve temiz bir çevre ve ucuz doğalgazın kullanıma sunulmasına aracılık ederek sizlere hizmet edeceğiz.

Misyonumuz ise doğalgaz dönüşüm hizmeti verdiğimiz Gaziantep il ve ilçelerinde; insana, çevreye ve hukuka saygılı çalışmayı kendine prensip edinmiş; teknolojinin tüm imkânları nasıl daha faydalı kullanabiliriz hedefi içerisinde seferber eden bir ekiple, müşteri kitlemiz olan doğalgaz kullanıcılarına kusursuz hizmet vermek ve onların güvenilirliğini kazanmaktır.

 

Doğalgaz – Kombi sektörü belki de güvenlikli olma nedeniyle hata kabul etmeyen sektörlerden biridir. En ufak bir hatada bile büyük maddi ve manevi zararlara yol açabilir. Bu yüzden firmamız dikkatli, güvenlikli, güvenilir ve kaliteden ödün vermez bir şekilde sizlerin memnuniyetini de dikkate alarak hizmet vermektedir.

Bugüne kadar uyguladığımız projelerde başarılara imza atan firmamız, konut ve büyük kuruluşlara ısıtma ve tesisat sistemlerinde bölgesinin en önemli biri olmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Firmamız savunduğu değerlerden ödün vermeden sektördeki başarısını daha ileri taşıyacağını taahhüt etmektedir.

 

Gaziantep doğalgaz firmaları arasında yaptığı ilklerle adından söz ettiren firmamız sizler için en kaliteli doğalgaz – kombi makineleri ile hizmet etmekte olup, sizlerin güvenliğini, hayatını ve sevdiklerinizin yaşamını koruma altına almak için çalışmaktadır. Evinizde, işyerinizde, çalıştığınız yerdeki doğalgaz kombi tesisatlarını da herhangi bir sorun olduğu takdirde ve ya en son bakımı 6 aydan daha önce yaptırdıysanız firmamızla iletişime geçip iyi ekipmanlarla, işinde usta çalışanlarla ve içtenlikle doğalgaz kombi tesisatınıza bakım yaparız.

 

Son yıllarda Gaziantep doğalgaz firmaları arasında yapılan anketlerde de firmamız ön plandadır. Bunun nedeni başta “İnsan” öncelikli çalışma prensibi olmak üzerinde, sizlere sağladığımız güven, konfor, kalite, uygunluktur. Gaziantep’te doğalgaz – kombi tesisatı sektörünün gelişmesinde önemli rol oynayan firmamız doğalgaz fiyatlarını da en uygun çizgiye getirmek için de çalışmaktadır. Ama önceliği insan olan firmamız apartman doğalgaz döşemesinde güvenlik önlemlerini en üst seviyede almaktadır.

Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On Youtube