SAĞLIKLI BİR HAYAT İÇİN DOĞALGAZI SEÇİNDoğalgaz yanıcı bir gazdır ve doğa da bulunan ham petrolden sonra gelen yakıtlardan ikinci sıradadır. Dünya üzerinde kıta olarak sadece Antarktika’da bulunmayan doğal gaz diğer bütün kıtalarda bulunmakta ve üretilmektedir. İlk petrol çıkarılan zamanlar da değersiz bir gaz gibi yok edilmeye çalışılmıştır. Günümüz de değerini anlayarak enerji ve ısı kaynağı olarak endüstriler de ve evlerde de kullanılmaya başlanmıştır.

Türkiye’de doğalgaz 1970’lerde bulunarak 1976 da Kırklareli’n de bir Çimento fabrikasında kullanılmaya başlanmıştır. Türkiye’de ki rezervlerin kısıtlı olması nedeni ile gelişimi yavaş olmuştur. Çevre ülkelerden yapılan anlaşmalarla doğalgaz tüketimin de ülkemiz de iyi sonuçlara varılmaktadır. Doğalgazın kaynağından alınıp son kullanılacağı yere kadar harcanan aletler borular ve tüm ekipmanlara doğalgaz tesisatı denir. Biz firma olarak gelişen ülkemiz de yaşadığımız şehir Gaziantep de doğalgaz kullanmak isteyen ve avantajlarından faydalanmak isteyen her aboneye bu hizmeti sağlamaktayız. Gaziantep Doğalgaz aboneleri bu kullanımlarındaki tesisat çalışmaları yaptırdıkları firmaları iyi seçmek zorundadırlar.

 

Haberler de duyuyoruz doğalgaz kaçaklarından gelen kazalar ve zehirlenmeleri. Bu nedenle çok ciddi bir iş olan tesisatçılık basite alınmayarak profesyonelce uzman bir kadro ile çalışılması gerektiğini kullanıcıların çok iyi biliyor olması gerekiyor ve tesisatı çeken firmaların iyi araştırılması gerekmektedir. Gaziantep Doğalgaz yıllardan beri uzmanca çalışmaları ile birçok aboneye bu hizmeti sunarak kullanımlarını sağlamıştır. Gaziantep te aranan ve bilinen bir firma olarak siz müşterilerimizin tesisat çekiminden sonrada hep hizmetiniz de olacağız.

Doğalgaz-Kombi evlerde kullanılmaya başladığından beri şehrimizdeki hava kirliliği de azalarak en azından havaya salmış olduğu kötü gazları solumak zorunda değiliz bu insan bünyesinde geçmişe göre daha sağlıklı günler getiriyor. Sobalı ve doğalgaz kullanmayan evlere göre daha bir steril ve temiz olan doğalgazı sıcak su ve ocak gazında da rahatlıkla kullanarak aile bütçesine de katkı sağlıyoruz. Tesisatları sağlam ve güven için de çekilerek bundan sonraki günler de de hep yanınızda olacak ve sorunlarınız da sizlere yardımcı olarak hizmetlerimiz de hep yanınızdayız.

 

Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On Youtube